Hamlelerine İnan

Bazen kazanır, bazen öğrenirsin!
 • İlk Ders İndirimi

  Kayıtlı kullanıcılara ilk derslerinde 50 ₺ indirim.

 • Interaktif Eğitim

  Teori ve pratiğin bir arada işlendiği öğrencinin aktif olduğu keyifli dersler

 • Sertifikalı Eğitmenler

  Her seviye ve yaşa uygun alanında uzman eğitmenler

 • Uygun Fiyatlar

  Seviyeye göre planlanmış, uygun fiyatlar

Black chess knight over black

Özel Dersler

Özel derslerimiz öğrencinin seviyesine uygun hoca ile öğrenci hedeflerine göre şekillenmektedir.

Set of black chess figures on the table over black

Grup Dersleri

Grup derslerimiz öğrencinin yaş ve seviyesine göre kategorize edilip, sonrasında planlanmaktadır.

STANDART

Çocuklar İçin

ÖZEL

Çocuklar İçin

YOĞUN

Çocuklar İçin

HOBİ OLARAK

Yetişkinler İçin

TURNUVA SPORCUSU OLARAK

Yetişkinler İçin

Eğitmenlerimiz

Her Seviyeye Uygun, Profesyonel Eğitmenler
GM Barış Esen

3 Kasım 1986’da doğdu. Satranç oyununa 1996 yılında henüz 10 yaşındayken başladı. İlk önemli turnuvasına 13 yaşında katılan Esen, kısa bir süre sonra türk satrancında ‘’ilkleri başaran kişi’’ olarak anılmaya başladı.

1999-2010 yılları arasında elde ettiği birçok Türkiye Şampiyonluğunun yanı sıra uluslararası arenada da altın madalyalar kazanarak türk satrancında gurur duyulan en önemli isimlerden biri haline geldi.

2004 yılı Avrupa Şampiyonasında Fide Ustası olmayı bekleyen Esen, gösterdiği efsanevi performans  sonucu direk olarak Uluslararası Usta ( IM ) ünvanına kavuşmuştur. Bu ünvanla birlikte hem  Türkiye’nin ‘’en genç uluslararası usta’’ olma rekorunu kırmıştır.

Dünya çapında ilgi çeken birçok uluslararası turnuvada farklı rekorlar kıran Esen, 2011 yılında  ( Avrupa Şampiyonası tarihinde o zamana kadarki en yüksek performans gösteren türk oyuncu olarak ) büyükusta ünvanı almaya hak kazandı.

2016 yılında ise Dünya Satranç Olimpiyatlarında başarılı bir performans göstererek Türkiyenin 6. olmasında önemli bir rol oynamıştır.  ( Türk A Milli Takımının bugüne kadar aldığı en iyi derece )

Profesyonel oyunculuğun yanı sıra antrenörlükle de ilgilenen büyük usta Esen, chessinside.com bünyesinde tüm seviyelere eğitim vermektedir.

WGM Nafisa Muminova

Nafisa Muminova 1 Şubat 1990’da Özbekistan’da doğdu. Dört yaşından beri satranç oynayan Nafisa 2009 yılında Kadın Uluslararası Usta (WIM) 2013 yılında ise Kadın Büyük Usta (WGM) ünvanına erişti. Olimpiyatlar öncesi 2004 Dünya Satranç Şampiyonu Özbek Büyük Usta Rustam Kasimdzhanov ile çalışan Nafisa, Özbekistan kadın milli takımının birinci masasında yıllarca başarılı performanslar sergiledi. 2013-2014 Fide Kadınlar Grand-Prix serisinde yer almasının yanı sıra Dünya Gençler ve Kadınlar Şampiyonası gibi birçok turnuvada da önemli dereceler elde etti.

Nafisa, 2012’den beri ülkesinde kurmuş olduğu ‘’Sky Chess’’ satranç okulunda dünya çapında başarılar elde eden öğrenciler yetiştirmektedir. İngilizce, Rusça, Özbekçenin yanı sıra akıcı bir şekilde Türkçe konuşabilmekte chessinside.com bünyesinde tüm seviyelere ders vermektedir.

WIM Zehra Topel

Topel, 13 Nisan 1987’de Bulgaristan’ın Şumen kentinde doğdu. 2007’den beri Uluslararası Kadın Ustası (WIM) FIDE unvanına sahiptir. Annesi, Zehra’nın kuzenine bir satranç takımı hediye etmesiyle sekiz yaşında kuzeniyle satranç oynamaya başladı. Aynı zamanda babasının da satranç eğitmeni olması sayesinde Zehra, küçük yaşlardan itibaren önemli başarılara imza atmaya başladı.Önemli Başarıları

 • Ekim 2003’te Lübnan’da düzenlenen 1. Akdeniz kadın şampiyonasında gümüş madalya kazandı.
 • Başarılar
 • Türkiye Satranç Şampiyonası (Bayanlar)
 • 2001 U14 – Şampiyonluk
 • 2003 U16 – Şampiyonluk
 • 2007 – Şampiyonluk
 • 2009 – 2.lik
 • Avrupa Satranç Şampiyonası
 • 2002 – 7. lik
 • 2003 Küçükler Şampiyonluğu
 • Akdeniz Satranç Şampiyonası

• 2003 – Gümüş Madalya

Chessinside.com bünyesinde başlangıç seviyesinden 2000 elo seviyesine kadar eğitim vermektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ?

Programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz blog'umuzu ya da sss sayfamızı inceleyin.

E-MAIL LİSTEMİZE KAYDOLUN